Panakeia Orešák letné maslo s morskou riasou 150 ml

99% Spokojnosť Viac ako 500 produktov skladom. Doprava zdarma nad 60€ Pri nákupe nad 60€ zaplatíme dopravu za Vás. Je to čisto prírodný produkt, ktorý má len botanický...
Garantovaný nákup z zdraviezkopanic.sk

Na sklade • 1 variant3,5 €99 % • 1 380×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Objem
150 ml

• , zakúpené v zdraviezkopanic.sk

• Príjemné telové maslo - balzam, s jemnou konzistenciou a krásnou vôňou.

Tento balzam na opaľovanie ešte čaká na svoje využitie, ale testovaním u mňa už prešiel a zatiaľ super pocit z neho

Vyskúšaný produkt, maximálna spokojnosť, doporučujem známym

• , zakúpené v zdraviezkopanic.sk

Odporúčam všetkým, naozaj som prišla hnedá ako čokoláda a hoci som bola na dovolenke v júni, moja hnedá farba trvá. Pokožka sa nevysušuje a aj napriek intenzívnemu slnečnému žiareniu som problém nemala a nepotrebovala som žiadne iné prostriedky s vysokým UV faktorom. A dokonca som ho ani celý neminula, zostane mi ešte na september.

Objem
150 ml

99% Spokojnosť

Viac ako 500 produktov skladom.

Doprava zdarma nad 60€

Pri nákupe nad 60€ zaplatíme dopravu za Vás.

Je to čisto prírodný produkt, ktorý má len botanický ochranný faktor založený na sile rastlinných farbív a vitamínov. - Olej z vlašských orechov stimuluje opalovací proces, vaša pokožka bude mať nádherný bronzový vzhlad.   - Bambucké maslo hydratuje pokožku do hĺbky, je vhodné pre všetky typy pokožky, najmä v lete. Prirodzene ochráni pokožku pred UV žiarením.   - Včelí vosk je veľmi účinný pri ochrane proti slnečnému žiareniu. Tak isto zabezpečuje vodeodolnosť krému.   - Zlatá morská riasa pôsobí ako ochranný štít, ktorý plní aj anti-age efekt, a ktorý znižuje uvoľňovanie mediátorov zápalu, upokojuje. Je to tiež chránič DNA po vystavení UVA/UVB žiareniu. Pochádza zo zlatej riasy Laminaria ochroleuca.

S týmto krémikom bude dokonca jednoduché si opáliť aj nohy.

Opaľovanie s prírodnými olejmi je najzdravšia voľba, ale musíte rešpektovať základné pravidlá, ako je obmedzenie slnka v popoludňajších hodinách.

Vonia nádherne kokosovo-čokoládovo

Obsahuje nádherne bronzovo zlaté častice na zvýraznenie opálenia  Aktivátor neobsahuje žiadny ochranný faktor avšak je možné ho kombinovať s vašim obľúbeným prípravkom so SPF.

Dermatologicky testované,

Ručne vyrobené na Slovensku

Ako sa opalovať a zároveň predísť začervenaniu pokožky?

Ak sa chystáte na dlhší pobyt na slnku, naneste najskôr ochranný SPF faktor, a následne aktivátor opálenia. Oplatí sa tiež dodržať niekoľko ďalších zásad:

• deň pred opaľovaním si spravte peeling, ktorý vyhladí vašu pokožku,
  • do jedálnička zaraďte najmä potraviny bohaté na antioxidanty a špeciálne betakarotén, ktorý podporí pekné opálenie – nachádza sa napríklad v mrkve,
  • pite dostatok tekutín, najmä vody,
  • pokožku dostatočne hydratujte,
  • nevystavujte sa priamemu žiareniu medzi 11.00 a 15.00.

100% Prírodný produkt

Alba, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Parfum , Caprylic/Capric,

Triglyceride, Lanolin Alcohol, Mica, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed

Oil, CI 77491, Laminaria Ochroleuca Extract, Coumarin, Hexyl Cinnamal

• , zakúpené v zdraviezkopanic.sk

• Príjemné telové maslo - balzam, s jemnou konzistenciou a krásnou vôňou.

Vyskúšaný produkt, maximálna spokojnosť, doporučujem známym

• , zakúpené v zdraviezkopanic.sk

Velmi som spokojna - odporucam .

• super

zatiaľ som nevyskúšala, až v lete, ale krém má nádhernú vôňu a príjemnú konzistenciu